Malování na obličej

bodypainting

Malování na obličej a tělo

Maluji smývatelnými i dočasně držícími barvami na libovolné části těla. Při této alternativě je možné do malby zahrnout i firemní logo.

Malování na obličej

Face painting neboli malování na obličej milují snad všechny děti i dospělí, kteří rádi na chvíli promění v někoho jiného. Tato populární aktivitase často používá jako zábavné zpestření dětských oslav, karnevalů, rodinných dnů, ale bývá i alternativním doplňkem pro firemní akce a přehlídky pro děti i dospělé.

Maluji nezávadnými atestovanými barvami podle vlastních vzorů anebo na přání dětí vytvořím vzor nový. Malování na obličej provádím jemnými barvami, které večer snadno vodou smyjete.


Smývatelné barvy

Pokud zvolíte smývatelné barvy výhodou je, že malba může být kdykoliv snadno umyta pomocí vody, takže se zájemce nemusí obávat vyzkoušet jakoukoliv odvážnější kreaci. Druhou varianou je použití dočasně držící černé barvy Harguus.

Harguus

Harguus je název tradičního černého zdobení kůže používané v severní Africe a Blízkém východě.  Trvanlivá černá barva na tělo byla vyvíjena pro generace kombinováním rostlinné pryskyřice a tuky s karbonizovaným dřevem, hnědým uhlím, a celulózou. Barva tetování je tudíž černá a vypadá jako permanentní tetování. Její trvanlivost závisí na zvoleném místě a údržbě. Na těle průměrně vydrží okolo jednoho týdne.Twinkle tattoo

Jedná se o speciální nepermanentní techniku malování na kůži, kdy se pomocí dermatologicky testovaného fixatoru nanesou na kůži třpytky.
Tento typ tetování je vhodný nejen pro dospělé, ale velice ho ocení i děti. Třpytivé tetování je vhodným a originálním doplňkem na plesy (kdy můžeme motiv sladit s šaty), na diskotéky, svatby a večírky. Zkrátka kdykoli potřebujete vyniknout Vy nebo Vaši nejmenší.
Maluje se ručně na kterékoliv zvolené části části těla, popřípadě se používají šablony pro konkrétní motivy. Glitry jsou v různých barvách, odstínech a je možné je vzájemně míchat a kombinovat.
Třpytivé tetování na těle vydrží 3-7 dní v závislosti na jeho udržování. Aby Vám třpytivé tetování vydrželo co nejdéle, je třeba dodržovat pár zásad:
- snažit se, aby nedocházelo k přílišnému otěru způsobeného nošením oblečení
- při koupání nejdříve jemně vetřít vrstvu krému


Firemní body painting

Návštěvníci nebo modelky jsou převážně malovány ve firemních barvách, doplněné logem charakterizujícími prezentovanou společnost. Pokud si Malování může probíhat v zákulisí či přímo před diváky, většinou je však malba detailnější a tedy i časově náročnější (cca 1,5 hodiny dle složitosti). Je možné malbu připravit v zákulisí a před diváky poté jen dotvořit. Po namalování modelka může figurovat jako hosteska – rozdávat propagační materiály, welcome drinky a další pozornosti, poskytovat informace, fotit se se zájemci a podobně. Modelky mohou být topless i v plavkách.